Lanový park LANDŠTEJN

Nezapomenutelný zážitek plný dobrodružství a adrenalinu je pro vás připraven na dovolené v České Kanadě, v Lanovém parku LANDŠTEJN. Najdete ho v cyklokempu s ubytováním u Starého města pod Landštejnem. Lezení si užijete na nízkých i vysokých lanových překážkách. Těch vysokých je úctyhodných 21. Okruh je dlouhý 1,4 km. Překážky mohou zdolávat všichni bez rozdílu věku, jedinou podmínkou je výška alespoň 140 cm. Po celou dobu Vaší trasy Vás budou jistit nejenom zkušení instruktoři, ale také dvě nezávislé karabiny. Samozřejmostí je speciální postroj a helma. Díky své jedinečné poloze v malebné přírodě České Kanady si lezení v korunách stromů opravdu užijete. Naplánujte si rodinný výlet Českou Kanadou, vemte své přátelé či děti a přijeďte si zalozit do lanového parku LANDŠTEJN.

Lyžování nedaleko Jindřichova Hradce

V okolí Jindřichova Hradce se nachází řada lokalit, kde si užijete zimní rodinnou dovolenou v České Kanadě. Velmi atraktivní jsou upravené běžecké tratě, samozřejmostí je několik vleků pro sjezdové lyžování, to vše poskytuje Javořická vrchovina s ubytováním. Nejblíže od Jindřichova Hradce je Hradiště u Nové Bystřice. Prohánět se můžete na obtížnější 300 metrů dlouhé lyžařské sjezdovce se značným sklonem. Další lyžařský vlek se nachází v Radíkově u Českého Rudolce, zde je vlek dlouhý přes 200 metrů. Další nabídka zimního sportu se naskýtá mezi Okrouhlou Radouní a Horní Radouní, i zde je vlek v délce 300 metrů. Pár kilometrů od Kamenice na Lipou leží Antonka s vlekem o délce 350 metrů. Dalším oblíbeným lyžařským areálem je Mrakotín v nedaleké Studené, kde si můžete sjet dva vleky dlouhé 350 metrů. Všechny lyžařské areály nabízí útulné horské ubytování v České Kanadě.

SKI CENTRUM MRAKOTÍN

Pár kilometrů od Jindřichova Hradce se nachází útulné rodinné lyžařské středisko Mrakotín s ubytováním. Pokud se chystáte naučit vaše děti lyžařskému umění, pak jsou zdejší nenáročné sjezdovky tím pravým místem, kde děti neodradíte. Naopak se budou těšit na další návštěvu Mrakotína, kde budou pilovat svou techniku. Dva lyžařské vleky vás přepraví nahoru na sjezdovku s převýšením 60 metrů. Vybrat si můžete ze dvou stejně dlouhých sjezdovek. 350 metrů dlouhé sjezdovky jsou v případě potřeby uměle zasněžovány. Kapacita 950 osob za hodinu vám zajistí po sjezdu okamžité vyvezení bez nudného a zdlouhavého čekání před turniketem. Pokud byste si chtěli sjet kopec také v noci, díky umělému osvětlení není problém. Přímo u sjezdovky si můžete zdarma zaparkovat své auto. Po celodenní ježdění přijde vhod teplá polévka či čaj. I to je zde zajištěno díky občerstvení přímo u sjezdovky. Ubytování v Českém Švýcarsku zajišťují útulné apartmány Mrakotín.

 

Spousta zábavy a dobrodružství na dovolené v České Kanadě s partou těch správných lidí. Přijeďte na dovolenou do Jižních Čech, ubytujte se v levném  jihočeském penzionu a užijte si váš pobyt v České Kanadě na maximum při těch správných adrenalinových výletech jižními Čechy. 
  

Líbí se vám článek? Pošlete ho svým přátelům:  Add to Facebook Tweet This Add to Delicious Submit to Digg Stumble This